Prodloužená postel vám zkvalitní spánek

Postel je pro mnohé takové malé království. Strávíme v ní denně běžně i 8 hodin snění, spánkem a odpočinkem. A často si dopřejeme i víc pro prosté povalování, milování, sledování filmů, romantické snídaně ve dvou.

Prostě výběr postele je něco, co nesmíte uspěchat. Třeba takový rozměr. Který je pro tento dřevěný nábytek z masivu ten pravý?

 Z prodloužené postele vám nohy čouhat nebudou 

Postel 220 cm? U nás není problém

100 lidí, 100 chutí. Však to znáte. A podobně je to se spánkem. Něco sebou „sekne“ do postele a v tu ránu spí, někdo během noci procestuje převalováním se lůžku tam a zase zpátky hned několikrát. Ten by bez prodloužené postele nedal ani ránu.

Prodloužená postel z masivu je záchranou i pro každého, kdo se vytáhl nad průměrnou délku populace. Tomu by běžných 200 cm dlouhá postel nestačila, proto hledá prodlouženou postel 220 cm. Patříte k nim a bez prodloužené postele se nevyspíte?

Atypické postele na zakázku

Ano. Potřebujete prodlouženou atypickou postel. 210 nebo ještě lépe 220 cm dlouhou. Ty běžné jsou pro vás krátké a nestačí vám. A v obchodě jste zatím narazili jen na klasickou délku 200 cm a nad přáním prodloužené postele jen prodavači kroutí hlavou: „Nemáme a těžko kdy mít budeme.“ Nevěště hlavu, máme pro vás řešení: atypická postel na zakázku. Co to je? Kde ji seženu a jak to dlouho bude trvat?

 

Prodloužená postel a matrace:

Postele se prodlouží pomocí bočnic mezi čely postele a příplatky jsou uvedeny v ceníku atypických rozměrů dle druhu postele. A jak je to s matracemi? Matrace atypických rozměrů se vyrábějí až po přijetí zakázky. 

Při nestandartním rozměru matrace se počítá nejbližší větší rozměr. A jak je to s cenou? Při prodloužení nad 200 cm je to 1 % za 1 cm (např.: 210 cm + 10 %) (220 cm + 20 %).

 

Víme, že jsou prodloužené postele žádané. A protože úzce spolupracujeme s výrobcem nábytku z masivu Hp nábytek, máme skladem v prodloužené délce i většinu postelí, které nabízíme. Napište nám do poznámky na konci v objednávce, o jaký rozměr máte zájem. A my vám potvrdíme termín zhotovení úpravy lůžka. Většinou bude tento masivní nábytek připraven do 10 dnů. A jaká bude u atypické postele cena? Orientační přehled vám dodá ceník atypických rozměrů, přesnou kalkulaci vám dodáme včetně termínu doručení. Můžete přiobjednat i prodloužené matrace 210 a 220 cm nebo potřebný rozměr do současné postele.