Prodloužená postel vám zkvalitní spánek

Postel je pro mnohé takové malé království. Strávíme v ní denně běžně i 8 hodin snění, spánkem a odpočinkem. A často si dopřejeme i víc pro prosté povalování, milování, sledování filmů, romantické snídaně ve dvou.

Prostě výběr postele je něco, co nesmíte uspěchat. Třeba takový rozměr. Který je pro tento dřevěný nábytek z masivu ten pravý?

 Z prodloužené postele vám nohy čouhat nebudou 

Postel 220 cm? U nás není problém

100 lidí, 100 chutí. Však to znáte. A podobně je to se spánkem. Něco sebou „sekne“ do postele a v tu ránu spí, někdo během noci procestuje převalováním se lůžku tam a zase zpátky hned několikrát. Ten by bez prodloužené postele nedal ani ránu.

Prodloužená postel z masivu je záchranou i pro každého, kdo se vytáhl nad průměrnou délku populace. Tomu by běžných 200 cm dlouhá postel nestačila, proto hledá prodlouženou postel 220 cm. Patříte k nim a bez prodloužené postele se nevyspíte?

Atypické postele na zakázku

Ano. Potřebujete prodlouženou atypickou postel. 210 nebo ještě lépe 220 cm dlouhou. Ty běžné jsou pro vás krátké a nestačí vám. A v obchodě jste zatím narazili jen na klasickou délku 200 cm a nad přáním prodloužené postele jen prodavači kroutí hlavou: „Nemáme a těžko kdy mít budeme.“ Nevěště hlavu, máme pro vás řešení: atypická postel na zakázku. Co to je? Kde ji seženu a jak to dlouho bude trvat?

 

Prodloužená postel a matrace:

Postele se prodlouží pomocí bočnic mezi čely postele a příplatky jsou uvedeny v ceníku atypických rozměrů dle druhu postele. A jak je to s matracemi? Matrace atypických rozměrů se vyrábějí až po přijetí zakázky. 

Při nestandartním rozměru matrace se počítá nejbližší větší rozměr. A jak je to s cenou? Při prodloužení nad 200 cm je to 1 % za 1 cm (např.: 210 cm + 10 %) (220 cm + 20 %).

 

Víme, že jsou prodloužené postele žádané. A protože úzce spolupracujeme s výrobcem nábytku z masivu Hp nábytek, máme skladem v prodloužené délce i většinu postelí, které nabízíme. Napište nám do poznámky na konci v objednávce, o jaký rozměr máte zájem. A my vám potvrdíme termín zhotovení úpravy lůžka. Většinou bude tento masivní nábytek připraven do 10 dnů. A jaká bude u atypické postele cena? Orientační přehled vám dodá ceník atypických rozměrů, přesnou kalkulaci vám dodáme včetně termínu doručení. Můžete přiobjednat i prodloužené matrace 210 a 220 cm nebo potřebný rozměr do současné postele.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení