HP nábytek Domašov

HP nábytek - kvalitní české postele a nábytek z masivu

HP nábytek Domašov je přední český výrobce nábytku a postelí z masivu s 30ti letou tradicí. Široká nabídka různých druhů nábytku pro kompletní vybavení ložnic a dětských pokojů.

Sídlí v Domašově u Brna, kde od roku 1992 vyrábí nábytek z masivu.

Firma se zaměřuje na výrobky ze smrkového a bukového masivu. Velkou předností výroby je vlastní zpracování kvalitní smrkové a bukové kulatiny pocházející z lesů ČR. A to až po finální produkt. U postelí a skříní od výrobce máte garanci toho, že během celé výroby má nad ní plnou kontrolu.

Extra nábytek cz je internetový obchod, s kompletní nabídku výrobků firmy HP nábytek Domašov (skříně, postele a komody z masivu)

         
      

Pro uspokojení zákazníků všech věkových kategorií HP nábytek nabízí výrobky více stylů, např. selského, ale i moderní severský design. Zajímavostí ve výrobě je tzv. drásaná technika, která je na tuzemském trhu ojedinělá. Nábytkem s drásanými výplněmi můžete zařídit pokoj sobě i vašim ratolestem. V této době jsou nějžádanější vysoké a propracované postele z masivu. Do všech druhů lůžek jsou vyráběny různé typy úložných prostorů. Praktický a prostorný nábytek z masivu doplní každý pokoj dle potřeby.

Výhody výrobků:

  • nábytek je z kvalitní domácí kulatiny
  • nábytek vydrží dlouhá léta
  • vyniká kvalitním zpracování
  • nábytek můžete snadno kombinovat
  • volíte z mnoha odstínů moření

 

Nejsme jen prodejci, kteří jen něco přeprodávají dál. Známe podrobně jak sortiment, tak technologické postupy výroby nábytku. Dokážeme vám poradit. A právě nejnovější technologie výrobce (zpracování řeziva, přesné obrábění, broušení, povrchová úprava a precizní dílenské zpracování) i nás přesvědčily, že prodej výrobků od HP nábytek je dobrá volba.

 

               

 

Na objednávku nebudete čekat, máme až 95 % katalogu skladem. Využijte proto rychlého dodání všech výrobků až na vaší adresu. Sortiment od HP nábytek jsme také doplnili o matrace od českého výrobce Virgomat. Nemusíte tedy shánět postele a matrace zvlášť, ale koupíte vše snadno na jednom místě.

Při objednávce nad 5 000 Kč vám vše dovezeme až domů úplně zdarma.