HP nábytek Domašov

Pro nákup kvalitní ložnice zvolte výrobce HP nábytek Domašov. Přední český výrobce nábytku a postelí z masivu s 25letou tradicí. Široká nabídka různých druhů nábytku pro kompletní vybavení ložnic a dětských pokojů.

Extra nábytek cz je internetový obchod, s kompletní nabídku výrobků firmy HP nábytek Domašov (skříně, postele a komody z masivu)

 

HP nábytek je synonymum pro nábytek z masivu

Sídlí v Domašově u Brna, kde od roku 1992 vyrábí nábytek z masivu.

Firma se zaměřuje na výrobky ze smrkového a bukového masivu. Velkou předností výroby je vlastní zpracování kvalitní smrkové a bukové kulatiny pocházející z lesů ČR. A to až po finální produkt. U postelí a skříní od výrobce máte garanci toho, že během celé výroby má nad ní plnou kontrolu.

               

Pro uspokojení zákazníků všech věkových kategorií HP nábytek nabízí výrobky více stylů, např. selského, ale i moderní severský design. Zajímavostí ve výrobě je tzv. drásaná technika, která je na tuzemském trhu ojedinělá. Nábytkem s drásanými výplněmi můžete zařídit pokoj sobě i vašim ratolestem. V této době jsou nějžádanější vysoké a propracované postele z masivu. Do všech druhů lůžek jsou vyráběny různé typy úložných prostorů. Praktický a prostorný nábytek z masivu doplní každý pokoj dle potřeby.

Výhody výrobků:

  • nábytek je z kvalitní domácí kulatiny
  • nábytek vydrží dlouhá léta
  • vyniká kvalitním zpracování
  • nábytek můžete snadno kombinovat
  • volíte z mnoha odstínů moření

 

Nejsme jen prodejci, kteří jen něco přeprodávají dál. Známe podrobně jak sortiment, tak technologické postupy výroby nábytku. Dokážeme vám poradit. A právě nejnovější technologie výrobce (zpracování řeziva, přesné obrábění, broušení, povrchová úprava a precizní dílenské zpracování) i nás přesvědčily, že prodej výrobků od HP nábytek je dobrá volba.

 

              

 

Na objednávku nebudete čekat, máme až 95 % katalogu skladem. Využijte proto rychlého dodání všech výrobků až na vaší adresu. Sortiment od HP nábytek jsme také doplnili o matrace od českého výrobce Virgomat. Nemusíte tedy shánět postele a matrace zvlášť, ale koupíte vše snadno na jednom místě.

Při objednávce nad 5 000 Kč vám vše dovezeme až domů úplně zdarma.

 

Skříně z masivu

Většina skříní v tuzemských obchodech s nábytkem má dveře z dřevotřísky. Právě dveře, respektive místo, kde jsou zasazeny panty, bývají jejich slabým místem. Těžké dveře závěs pantu zatěžují a postupně ho vyvracejí.

Jak pod skříní přibývá hromádka dřevní drti a pilin, tak se zvětšuje riziko, že dveře budou špatně dosedat a samovolně se otvírat. Až se jednoho dne vyvrátí zcela. To u nábytku z masivu nehrozí. Ve kvalitním dřevě je závěs pantu pevně uchycen a na rozdíl od dřevotřísky se nijak nevyvrací.

 

Jednolůžkové postele

Pro všechny, kdo raději spí sami a o peřinu se s nikým dělit nechtějí, najdete v sortimentu od Hp nábytek dostatek alternativ. Pevné a bytelné jednolůžkové postele ze smrku nebo buku neskřípou ani nevržou.

Pořídíte je, jako ostatní nábytek, ve variantě z bukového nebo smrkového masivu. Jednolůžkové postele najdou uplatnění všude tam, kde není dostatek místa na dvojlůžku: na chatě a na chalupě. Nezapomeňte na zvýšené varianty Senior, které usnadňují ranní vstávání.

 

Manželské postele

Nejlépe se odpočívá, když čas zaslouženého odpočinku sdílíte s někým, koho máte rádi. Do masivních postelí od Hp nábytek se vlezete nejen v páru, ale můžete si tam užít klidná sobotní rána, když pod peřinu zalezou i děti, klidně s celou rodinou.

Manželské postele u nás koupíte ve velikosti 140, 160, 180 a 200 x 200 cm. Samozřejmostí je namoření na oblíbený odstín a doprava zdarma.

 

Dětské palandy

Pokud máte doma více jak jednoho malého rošťáka nebo princeznu. Víte, že vyřešit problém s místem je otázka přímo kardinální. Patrové postele – palandy – z nabídky Hp nábytek vám tento oříšek rozlousknout pomohou. Ať už zvolíte variantu dvou postelí nad sebou, nebo postele v patře, která má pod sebou místo: na psací stůl nebo počítač.

Masivní dětské palandy mají i další výhodu: v dětské fantazii se z postele snadno stane kouzelný hrad nebo pirátská loď. Všichni na palubu, vyplouváme za pokladem!

 

Komody

Komody jsou další kus nábytku, který by ve vaší domácnosti neměl chybět. Vyberte si nějakou z produkce Hp nábytek, namořte si ji, ať ladí se zbytkem pokoje a zbavte se starostí, kdy každé ráno hledáte kousky oblečení.

Díky komodě máte vše po ruce. Ať už vyberete malou nebo prostornější skříňku, bude to vždy investice na celý život.