Patrové postele

Patrové postele z masivu jsou bezpečné

Určitě to taky znáte: narodí se vám první dítě, za rok, za dva k němu přibude další. Děti rostou a rostou, jen ten byt zůstává pořád stejný a přestává stačit. A vaší malí rošťáci přitom potřebují čím dál víc prostoru, na oblečení nebo stůl na úkoly do školy. Patrová postel a palanda vám umožní využít jedno místo dvakrát: buď pro postele dvě nebo pro palandu, pod kterou snadno dáte stolek s počítačem nebo menší šatnu.

Nejprodávanější patrové postele řady Elin v provedení SMRK nebo BUK:

Patrová postel nebo palanda a zvýšené dětské lůžka vůbec jsou vyrobeny ze smrkového a bukového masivu. Kvalitní postele z masivu se postarají nejen o klidný a bezpečný spánek vašich dětí, ale skvěle pohledově splynou i s dalším nábytkem v pokoji. Nakonec, pro děti chcete jen to nejlepší.

Všechny nabízené dětské palandy jsou bezpečné a odpovídají ČSN i EN. Asi si dokážete představit, jak taková palanda dostane při dětských hrách a skotačení zabrat. Takže musí být skutečně pevná a její spoje nesmí povolit. Náš nábytek z masivu je tvořený z kvalitních cinkovaných lamel, takže je pevný a tvarově stálý. Srovnejte si ho s dřevotřískou.

Dřevotřískový nábytek je doslova napuštěný chemií pojící dřevěné třísky (které jsou paradoxně odpad, který mi při výrobě vyhazujeme). Ve výsledku je dřevotříska těžká, plná chemie a stejně nevydrží tolik jako poctivý masiv. To poznáte, až se vám v dřevotřísce z nábytku vyviklají šrouby nebo vruty. Nebo se vám taková postel ve spánku rozpadne. Proto je masiv na postele ideální.

Patrová postel z masivu je pro dětské pokoje to pravé

Rozkládací patrové postele a horní spaní:

Palandy a patrové postele jsou primárně určeny do dětského pokoje. Dětskou postýlku ale použijete i jako přistýlku k manželskému loži do ložnice. Ať už jde o dětskou palandu nebo patrovou postel, vždy mají vysokou nosnost a jsou velmi oblíbené ve variantách. Ty můžete doplnit úložným prostorem. Takové úložné prostory jsou dostupné jako výsuvné i vyklápěcí. A jak ještě vybavíte dětský pokoj?

K dětským lůžkům u nás koupíte i s nočním stolkem, skříňkou nebo komodou; vše samozřejmě ze shodného materiálu. Zajímavou alternativu představují zvýšené patrové dětské postele se žebříkem, jejichž použití je výhodné zejména v malém dětském pokojíku. Pod dětskou postýlku můžete umístit například psací stůl a ušetřit tak pár metrů místa.

Skvělým vynálezem jsou kapsáře, které zavěsíte na horní palandu. Poskytnou tak nejen spoustu úložných míst na dětské poklady, ale vytvoří z lůžka i domeček na hraní. Uvidíte, kolik dobrodružství a her děti zažijí.Dětský pelíšek se tak změní na kouzelný zámek, pirátskou pevnost nebo na strašidelný hrad. A hodně radosti dětem udělá i skluzavka z horního patra. uvidíte, že i stávat se jim bude lépe :).

Horní patrové lůžko má zábranu

Patrové postele prostě šetří místo. Oceníte je proto nejen v dětském pokoji, ale všude kde potřebujete zařídit spaní pro více lidí: v pokoji pro hosty i v ubytovacích zařízeních. To když pronajímáte spaní v chalupě nebo penzionu.

Vyhledávané jsou i patrové postele, které se hodí do společného dětského pokoje. Mají pevnou konstrukci a atraktivní design. Jsou doplněny praktickým žebříkem, který se často dá umístit podle vašich požadavků - na levou nebo na pravou stranu. Horní lůžko má pevnou zábranou, která zajistí bezpečný spánek. Populární jsou doplňky ve formě skříní a stolků. K horní palandě můžete umístit i poličky na zeď na knížky nebo na hračky.

Všechny dětské palandy a patrová spaní jsou k dostání za bezkonkurenční ceny a v té nejvyšší kvalitě. Jsou stabilní a mají vysokou nosnost. Dopřejte svým dětem jen to nejlepší. Navštivte také úložné prostory, pod spodní lůžko je možné vložit pevný úložný prostor a vytvoří se tak patrová postel s úložným prostorem.

Proč postele a palandy kupovat u nás?

Nepatříme k prodejcům, kterým jen dodavatel složí nábytek před provozovnu a kteří jej jen dopraví k zákazníkovi. My spolupracujeme s výrobcem – firmou Hp nábytek. Díky tomu dohlížíme na výběr správného materiálu, na jeho opracování i finální úpravu povrchu. Známe tedy celý průběh výroby a každý detail každé z postelí. O nabízených výrobcích víme tedy vše. Pomůžeme vám s výběrem správného typu. Poradíme i s mořením dřeva na správnou barvu i s případnou montáží. A co víc, na 95 % položek máme skladem, takže na vybraný nábytek nebudete čekat.

Smrkové dřevo je přitom ideální na moření. Takže pokud vám vyhovují tmavší nebo sytější barvy dřeva (wenge, třešňová) – rádi vám nábytek na zvolenou barvu namoříme.

Pokud tedy hledáte patrové postele, které přitom budou sloužit dlouhá léta, je pro vás jasná volba.

Všechny postele z masivu dodáváme v rozloženém stavu, podle návodu si však lože jednoduše a rychle složíte.

Tip: Objednejte si postele nebo nábytek z masivu nad 5 000 Kč a máte od nás dopravu po ČR ZDARMA!