Nakoupeno celkem za: 0 Kč

Provozovatel

Hana Biskupičová
Zakřany 168
66484 Zakřany

IČO: 76508480
DIČ: CZ7862194043

Tel.: 774 020 881

E-mail
MATE DOTAZ? PORADÍME VÁM >>

e-mail

⚓️ kontakt

Na bankovní účet neposílejte prosím žádné platby, pokud jste od nás předem neobdrželi výzvu k platbě! 

 

Najděte nás na Google+

 Extra-nábytek.cz- na Facebooku   Extra-nábytek.cz na Twitteru


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

HP nábytek

Pro nákup kvalitní ložnice zvolte výrobce HP nábytek. Je to přední český výrobce nábytku a postelí z masivu s 25letou tradicí. Široká nabídka různých druhů nábytku pro kompletní vybavení ložnic a dětských pokojů.

 Extra nábytek cz je internetový obchod, kde seženete kompletní nabídku výrobků firmy HP nábytek (skříně, postele a komody z masivu).

V našem katalogu najdete:

HP nábytek je synonymum pro nábytek z masivu

Sídlí v Domašově u Brna, kde od roku 1992 vyrábí dřevěný nábytek z masivu.

Firma se zaměřuje na výrobky ze smrkového a bukového masivu. Velkou předností výroby je vlastní zpracování kvalitní smrkové a bukové kulatiny pocházející z lesů ČR. A to až po finální produkt. U postelí a skříní od výrobce máte garanci toho, že během celé výroby má nad ní plnou kontrolu.

               

Pro uspokojení zákazníků všech věkových kategorií HP nábytek nabízí výrobky více stylů, např. selského, ale i moderní severský design. Zajímavostí ve výrobě je tzv. drásaná technika, která je na tuzemském trhu ojedinělá. Nábytkem s drásanými výplněmi můžete zařídit pokoj sobě i vašim ratolestem. V této době jsou nějžádanější vysoké a propracované postele z masivu. Do všech druhů lůžek jsou vyráběny různé typy úložných prostorů. Praktický a prostorný nábytek z masivu doplní každý pokoj dle potřeby.

Výhody výrobků:

  • nábytek je z kvalitní domácí kulatiny
  • nábytek vydrží dlouhá léta
  • vyniká kvalitním zpracováním
  • nábytek můžete snadno kombinovat
  • volíte z mnoha odstínů moření

Nejsme jen prodejci, kteří jen něco přeprodávají dál. Známe podrobně jak sortiment, tak technologické postupy výroby nábytku. Dokážeme vám poradit. A právě nejnovější technologie výrobce (zpracování řeziva, přesné obrábění, broušení, povrchová úprava a precizní dílenské zpracování) i nás přesvědčily, že prodej výrobků od HP nábytek je dobrá volba.

              

Na objednávku nebudete čekat, máme až 95 % katalogu skladem. Využijte proto rychlého dodání všech výrobků až na vaší adresu. Sortiment od HP nábytek jsme také doplnili o matrace od českého výrobce Virgomat. Nemusíte tedy shánět postele a matrace zvlášť, ale koupíte vše snadno na jednom místě.

Při objednávce nad 3 000 Kč vám vše dovezeme až domů úplně zdarma.

 

Nejžádanější nábytek

 
hp nábytek jednoluzkove_ico hp nábytek manzelske_ico hp nábytek patrove_ico

Jednolůžkové

Manželské postele

Dětské palandy

Úžasný den začne kvalitním spánkem. Buďte i vy celý den svěží a odpočatí. Zárukou toho budou postele od HP nábytek.  >>> Nejlepší spánek je takový, když vedle vás spí člověk, kterého máte rádi. Pamatujte, že i lenošeni je lepší vždy ve dvou. >>> A děti rostou. Jen ten byt je pořád stejně velký a nestačí. Vyřešte boj o každý centimetr patrovými palandami od firmy HP nábytek. >>>

 

 

Kompletní nabídka Hp nábytku

 

 

© 2019 Hana Biskupičová Všechna práva vyhrazena.

Postaveno na aplikaci: Internetový obchod EasyShop® 3.9
Vytvořila společnost: IT STUDIO s.r.o.
Mapa webu