Matrace do postele

Matrace do postele

Najděte si českou matraci, co vám sedne. Buďte i vy ráno plni energie a odpočatí. Nabízíme matrace do postele s podporou domácího výrobce. Jak najít tu pravou? Správná matrace není ani moc měkká, ani příliš tvrdá. Správná volba vás odmění zdravým a pevným spánkem bez bolavých zad, ramen i kyčlí. Vyberte si moderní matrace od českého výrobce Virgomat. Kvalitní a za dobrou cenu (akce 1 + 1 zdarma).

Zvíhodněné matrace 1+1, nejkvalitnější latexové nebo matrace do postele z viscoelastické a PUR pěny.

Vhodná matračka do postele je základem vašeho zdravého spánku, kterým strávíte přibližně jednu třetinu svého života. Výběr matračky a roštu do postele by měl odpovídat vašim požadavkům zejména na její funkci, životnost a také odpovídající cenu. Proto u nás prodáváme: kvalitní české matrace levně.

Partnerské matrace do postele s kombinovanou (dvojí) tuhostí - stávají se velmi oblíbenými, protože ať zkoušíte jak zkoušíte, nejlépe matrace prověříte až doma při spaní. Většina těchto modelů se vyrábí v kombinacích tuhostí 2 a 3, což jsou kategorie, které vyhoví maximálnímu množství zákazníků. Všechny matrace mají standardní rozměry a skvěle sedí do postelí z masivu Hp nábytek.

Jak vybrat dobrou matraci?

Výběrem postele to nekončí. To, jak se vám bude spát, rozhodne i matrace, kterou si spolu s postelí pořídíte. Volbou postele to tedy naopak začíná, protože to bude její rošt, který spolu s matrací správně rozloží váhu vašeho těla. Jen tak bude matrace kopírovat jeho tvar a pomůže k uvolnění svalů. A jak tušíte, pomůže i k vydatnému a pevnému spánku.

Příklady typů matrací

Jaká matrace je lepší: měkká nebo tvrdá?

Ortopedi doporučí spíše tvrdší. Pro výběr správné matračky každopádně platí, že by měla být tvrdá tak, aby se přizpůsobila poloze těla.  Když si lehnete na bok, matračka se nepropadne v oblasti beder. Budete pak tedy mít páteř v jedné rovině. A nikde vás nic nebude tlačit. Měkčí matrace se hodí pro osoby s nižší vahou nebo pro občasné přespání. Tvrdší matračky upřednostní všichni, kteří se počítají do vyšší váhové kategorie.

 

Matrace ze dvou desek různé tvrdosti?

Matrace mohou být i z dvou desek s různou tuhostí. Desky jsou pevně usazeny do sebe, takže matrace drží. Ložná strana je primárně ta s vyšší tvrdostí. Ale záleží jen na vás, jak matračku použijete.

 

Dejte pozor i na pleteninu

Neméně důležitý je i potah matrace. V ideální případě je z kvalitní pleteniny, která je prodyšná a zajistí odvod vlhkosti. Zabraňuje tak vzniku plísní a šíření roztočů, kterým by se jinak v takovém prostředí dařilo. Antialergický potah Greenfirst je ošetřen přípravkem na bázi přírodních esencí – citrónu, eukalyptu a levandule. Je účinný nejen proti roztočům, ale i komárům a molům. Potah matrace by měl být snímatelný. V případě znečištění – šup s ním do pračky!

Materiál na matraci: co je co? 

  • Studená pěna má výbornou elasticitu, tvarovou stálost a dlouho vám vydrží.
  • Latex: chcete lože měkké a pružné? Latex je jasná volba.
  • PUR pěna – matrace z ní jsou lehké a přitom mají dobré ortopedické vlastnosti.