Jak doma sestavit nábytek z masivu?

A není vlastně poněkud těžkopádný, abyste jej v případě potřeby přenesli jinam? Kvalitní nábytek z masivu je vyroben pomocí CNC obrábění, při kterém je možné nábytek spojit různými šrouby a spojovači. Díky kvalitní české výrobě má nábytek z masivu šrouby skryté. Takže jeho vzhled nenarušují.

Masivní nábytek – montáž pochopí i lajk

Propracovaný výrobní program zaručuje jednoduchou montáž. I správný obchodník by mněl i tak znát postup montáže a případně laikovi poradit, jak při montáži nábytku postupovat. Takže se nás nebojte při nákupu zeptat. A jak na montáž? Jednotlivé díly jsou uzpůsobeny přímo pro svůj účel a nemůže dojít k záměně.

 

skladani-posteli

 

 

Jen u skříněk z lamina se jednotlivé díly dělají univerzální. A tam může nastat problém s množstvím děr, které zamotají hlavu i odborníkovi. Je zde důležitá kvalita provedení i tloušťka materiálu. Masivní nábytek by měl být vyroben z 25mm masivu, tenčí materiál jen na vnitřní vybavení. Při záměně dílu (tloušťky) zde při zatížení například televizorem hrozí prohnutí desek – což je známo u levných skříněk.

Nábytek z masivu snadno vyneste i do patra

Masivní nábytek je oblíbený do chat a chalup. Smrkový masiv je asi o 1/3 lehčí než dřevotříska a má větší pevnost, takže nemusíte mít obavy z váhy nábytku při transportu takové komody z masivu do horních poschodí nebo do podkroví.

Takže jaké výhody má nábytek z masivu?

  • Spojovací šrouby jsou skryté a nenarušují vzhled
  • Nábytek snadno sestavíte – nemůžete díly zaměnit
  • Nábytek je lehčí než dřevotříska, vynesete ho i do patra

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení