Nakoupeno celkem za: 0 Kč

Provozovatel

Hana Biskupičová
Zakřany 168
66484 Zakřany

IČO: 76508480
DIČ: CZ7862194043

Tel.: 774 020 881

E-mail
MATE DOTAZ? PORADÍME VÁM >>

e-mail

⚓️ kontakt

Na bankovní účet neposílejte prosím žádné platby, pokud jste od nás předem neobdrželi výzvu k platbě! 

 

Najděte nás na Google+

 Extra-nábytek.cz- na Facebooku   Extra-nábytek.cz na Twitteru


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Do dětských pokojů jsou ideální rohové postele

Sháníte bydlení pro rozrůstající se rodinu? Pak jste možná určitě narazili na problém, že s rostoucími cenami bytů si můžete jen těžko dovolit vysněný 3 + 1 a výše. To, že jsou mladé rodiny na realitním trhu limitovány, je prostě fakt. Realita, se kterou musejí počítat i výrobci nábytku. Třeba nábytek a zařízení do dětských pokojů.

Rohová postel Tina

Vzpomínáte, když jste sami vyrůstali? S bráchou nebo sestrou je to vždy veselejší. A určitě i teď, když uvažujete o dětech vlastních, tak chcete minimálně dvě. Jenže teď se vracíme k situaci na trhu s byty. Byt, který má dvě a více ložnice, si může dovolit opravdu jen málokdo. Přitom jak děti rostou, by chtěl každý z malých „raubířů“ vlastní království. Kde by měl dětské poklady jen pro sebe. Jenže jste v situaci, kdy volný pokoj je jen jeden. Pak nezbývá, než pokoj adaptovat. Naštěstí je nábytek z masivu pro takové situace ideální.

Jeden vlevo, druhý vpravo

Pokud jsou děti malé, jejich snem bude společná patrová palanda. Když ale vyrostou, vyžadují víc soukromí. Pokud můžete pokoj rozdělit knihovnou nebo posuvnou stěnou, máte vyhráno. Požadovaný prostor jim takto snadno vytvoříte. Ale i takovým řešením musíte stále řešit nedostatek volného prostoru, na kterém děti musejí žít. A právě k tomu jsou vhodné rohové postelelůžka takto snadno odsunete ke kraji pokoje a prostředek uvolníte stůl, volné místo k pohybu nebo právě výše naznačenou dělící příčku.

 

Tipy pro využití rohové postele

Postel tohoto typu nemusíte stavět vždy do vzdálených rohů. Podle potřeb volte i tandemové uspořádání za sebou. Nebo kombinace rohová + klasická postel. Oddělené rohové uplatnění najdou své místo v penzionech a hotelových pokojích. Pro cestující páry nemusí být společné manželské lůžko vždy komfortní.

 

Čím se vlastně rohová postel od klasické liší? Nestojí uprostřed místnosti, ale je umístěna po jejím kraji. V rohu. Proto potřebuje čelo jen na své kratší straně, ale i na boku. Nocležník tak nespí hned vedle zdi, zbytečně neotírá omítku, ani si nešpiní peřinu. Rohové postele vás tak ušetří každoročního líčení zdí i nakupování nových lůžkovin.

Pravá nebo levá?

Zařizování pokojů je universita práce s prostorem. A náš masivní nábytek vám i tu pomůže. Volíte rohovou postel? Samozřejmostí je volba provedení pravá/levá, které sedne přesně na podmínky u vás doma. Kvalitní dřevěný nábytek z masivu má i další výhody. Jednou je možnost moření na oblíbenou barvu. Přírodní barva ušlechtilého masivu nemusí každému vyhovovat. Přemýšlíte o moření? Odstíny jako třešeň, ořech, wenge nebo nugát budou základem vysněného bydlení.

 

 

Postele s dopravou zdarma

 

-----------------------------------------------------------------

<<< Renovace nábytku – 3. díl Aktualita: na matrace využijte filtry velikosti >>>
© 2019 Hana Biskupičová Všechna práva vyhrazena.

Postaveno na aplikaci: Internetový obchod EasyShop® 3.9
Vytvořila společnost: IT STUDIO s.r.o.
Mapa webu