Postel s přistýlkou vybojuje v pokoji kus místa navíc

Do dětských pokojů, pro návštěvy do turistických penzionů a ubytoven – ve všech těchto případech si vybojujete kus místa navíc i díky přistýlce pod postel.

Prudce rostoucí ceny za metr čtvereční způsobily, že nejoblíbenější byty se nejčastěji prodávají v dispozici 2 + 1 nebo 2 + kk. Což není pro mladou rodinu s dětmi nic moc. Jak ale dosáhnout toho, aby každý váš potomek měl i tak vlastní lůžko? Na patrové postele nebývá v nové zástavbě vždy optimálně vysoký strop. A palanda se tam prostě z nedostatku prostoru nevejde. Nebo by už neposkytovala dostatek místa k pohodlnému a příjemnému spánku. Kam tedy své děcko uložit, ptáte se? Variantou je dětská postel s přistýlkou.

 

 

Proč zrovna masiv?

Postele z masivu s přistýlkou jsou odolné a budou vám sloužit při správné péči i dlouhá desetiletí. Jak už to kvalitní dřevo umí. Díky plastovým kolečkům máte zajištěno jednoduché vy/zasouvání. Výřezy v čele vám pak pomohou pro pevný a jistý úchop. Že si neztrháte nehty a nevkloubíte prsty, oceníte zejména, když budete postel s výsuvnou přistýlkou chystat každý den.

Podobně jako další masivní nábytek vám i postele namoříme na oblíbený odstín. A matrace? Doporučujeme Monoflex s rozměry do přistýlky 190 x 85 x 12 cm.

 

 

Funguje podobně jako postele s úložným prostorem. Jen místo zásuvky na staré oblečení nebo knížky najdete prostor pro matraci. Večer zásuvku i s matrací vytáhnete a lůžko připravíte na spaní. Ráno vše snadno sklidíte, takže přistýlka už místo nezabírá. Dětem na hru s pexesem nebo stavění elektrické mini-železnice? Vám třeba místo na prkno pro žehlení? Záleží jen na vás, v jakém pokoji přistýlku použijete. Třeba v pokoji pro hosty.

Když přijedou přátelé

Rádi zvete na návštěvu své kamarády? Pokud máte pro hosty jen malý pokoj, postel s výsuvnou přistýlkou zajistí, že u sebe ubytujete i pár. Postele s přistýlkou ale najdou užitek i v penzionech, kde na nich spočinou méně nároční turisti, nebo ve víkendových chatách a chalupách. To když se tam sejdete na sváteční grilování jako celá rodina.

 

Prostor šetří nejen přistýlka, ale i úložný prostor. Takovou postel koupíte v celku (jako jednolůžkovou nebo manželskou). A když už postel máte?

 

Pak stačí koupit samotný výsuvný úložný prostor. Jen pozor na jeho výšku, aby šel zasunout.

A nakonec samostatná postel s přistýlkoudětská nebo pro hosty. Je to jen na vás, jakou si vyberete.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení