Postel s přistýlkou vybojuje v pokoji kus místa navíc

Do dětských pokojů, pro návštěvy do turistických penzionů a ubytoven – ve všech těchto případech si vybojujete kus místa navíc i díky přistýlce pod postel.

Prudce rostoucí ceny za metr čtvereční způsobily, že nejoblíbenější byty se nejčastěji prodávají v dispozici 2 + 1 nebo 2 + kk. Což není pro mladou rodinu s dětmi nic moc. Jak ale dosáhnout toho, aby každý váš potomek měl i tak vlastní lůžko? Na patrové postele nebývá v nové zástavbě vždy optimálně vysoký strop. A palanda se tam prostě z nedostatku prostoru nevejde. Nebo by už neposkytovala dostatek místa k pohodlnému a příjemnému spánku. Kam tedy své děcko uložit, ptáte se? Variantou je dětská postel s přistýlkou.

 

 

Proč zrovna masiv?

Postele z masivu s přistýlkou jsou odolné a budou vám sloužit při správné péči i dlouhá desetiletí. Jak už to kvalitní dřevo umí. Díky plastovým kolečkům máte zajištěno jednoduché vy/zasouvání. Výřezy v čele vám pak pomohou pro pevný a jistý úchop. Že si neztrháte nehty a nevkloubíte prsty, oceníte zejména, když budete postel s výsuvnou přistýlkou chystat každý den.

Podobně jako další masivní nábytek vám i postele namoříme na oblíbený odstín. A matrace? Doporučujeme Monoflex s rozměry do přistýlky 190 x 85 x 12 cm.

 

 

Funguje podobně jako postele s úložným prostorem. Jen místo zásuvky na staré oblečení nebo knížky najdete prostor pro matraci. Večer zásuvku i s matrací vytáhnete a lůžko připravíte na spaní. Ráno vše snadno sklidíte, takže přistýlka už místo nezabírá. Dětem na hru s pexesem nebo stavění elektrické mini-železnice? Vám třeba místo na prkno pro žehlení? Záleží jen na vás, v jakém pokoji přistýlku použijete. Třeba v pokoji pro hosty.

Když přijedou přátelé

Rádi zvete na návštěvu své kamarády? Pokud máte pro hosty jen malý pokoj, postel s výsuvnou přistýlkou zajistí, že u sebe ubytujete i pár. Postele s přistýlkou ale najdou užitek i v penzionech, kde na nich spočinou méně nároční turisti, nebo ve víkendových chatách a chalupách. To když se tam sejdete na sváteční grilování jako celá rodina.

 

Prostor šetří nejen přistýlka, ale i úložný prostor. Takovou postel koupíte v celku (jako jednolůžkovou nebo manželskou). A když už postel máte?

 

Pak stačí koupit samotný výsuvný úložný prostor. Jen pozor na jeho výšku, aby šel zasunout.

A nakonec samostatná postel s přistýlkoudětská nebo pro hosty. Je to jen na vás, jakou si vyberete.