Nábytek z masivu

Nábytek z masivu buk a smrk

Můžete se nechtat unést kvalitním nábytkem z masivu buk nebo smrk, který zaplní vaše bydlení v domě, bytě či chalupě. Vybírejte z různých druhů nábytku a vybavte svoje bydlení chytře, funkčně a hlavně stylově. Jestli hledáte velkou skříň, praktickou komodu nebo noční stolek, vše si poskládáte z naší nabídky masivního nábytku s životností na desítky let. Vše od předního českého výrobce Hp nábytek. Zdá se Vám cena vysoká? Záleží na výběru materiálu a vybavení.

Tvrdý masiv buk, cenově výhodný smrk

Prodáváme jen nábytek z výběrového masivu, který je pečlivě vybrán pro svoje vlastnosti, vzhled i výdrž. Kvalitním materiálem vše jen začíná. Výběrové dřevo projde přes všechny moderní technologie zpracování až po konečnou podobu výrobku. Jaký bude? Ve všech krocích zlepšujeme vlastnosti, přesně je vše obrobeno na CNC obráběcích centrech, obroušeno do posledního detailu a nakonec přijde 10 možných odstínů moření a vše ochraňuje bezbarvý UV lak. Používaný lak je ekologický, nezávadný, odolný a vyznačuje se barevnou stálostí bez oxidace dřeva.

Masiv vyhledávají nejen odborníci

Nabízený nábytek z masivu je vyroben s důrazem na kvalitu i zpracování. Prostorné skříně, praktické komody nebo prádelníky májí velice pevnou konstrukci. Výborná povrchová úprava nebo nejkvalitnější výsuvy na zásuvky či panty, vše s plynovým dotahem. Nic při zavírání nebouchá a samo plynule dojede na požadovanou pozici.