Patrové postele a dětské palandy znamenají spoustu zábavy

Příběh, který zažil mnohý z nás. Nejdříve přibude první dítě, pak druhý capart. Rodina se rozrůstá, jen ten byt zůstává stále stejný. A problém je na střeše. Vlastně u vás doma.

Dětské palandy do malých bytů

Když se podíváte na nabídku nových bytů, budou převládat spíše menší domácnosti. Jakoby se vůbec nepočítalo, že lidé zakládají rodiny a chtějí mít děti. Ale i ti, kdo zatím žijí sami, žehrají na podobný problém: věci přibývají, za chvíli je není kam dát a původní byteček jim začne být brzy malý. Přitom na trhu je elegantní řešení: patrové dětské palandy.

Patrová postel

Ocení je rodiny s dětmi i solitéři – zejména ve velkých městech žijící singles, kteří se rozhodli momentálně žít bez partnera nebo partnerky. A sdílet domácnost raději s kocourem nebo papouškem. Prostě pokud je člověk mladý a nebojí se výšek, patrovou postel využije. Protože, to si přiznejme, šplhání na vysoké palandy pro starší lidi není. Jinak má ale patrová postel samé výhody.

Patrová postel znamená místo navíc

Především šetří místo. Do pokoje se vleze o jednu postel navíc. A je jedno, zda jde o dětský pokojíček nebo komůrku pro hosty. Zejména první si na patrové posteli vyhrají. Postel nebo dětská palanda se s troškou fantazie snadno promění na pohádkový hrad nebo zaoceánskou loď plující vstříc dobrodružstvím. Snad je rozhodování o tom, které dítě bude spát nahoře, vám přidá pár šedivých vlasů – určitě tam budou chtít obě).

Patrová postel pro děti – doplňky

Nejsou to jen mantinely a zábrany, které pro vaše děti zajistí bezpečí. Patrové postele doplňte i kapsáři, které snadno na stěny zavěsíte. Příjemný kout na dětské hry vytvoří i domeček s velkými okny.

Doplňky na patrové postele

A co singles? Patrová postel pod sebou snadno udělá místo pro věšáky a stojany s oblečení. Snadno tam schováte knihovnu, pohovku, stolek s televizí nebo krabice se svými věcmi. Patrové postele snadno vymezí i klidné místo na práci – stolek s počítačem nebo notebookem se pod podobné palandy vleze snadno.

Tip: při výběru patrové postele dejte pozor n volbu materiálu. Obecně platí, že nábytek z masivu je odolnější než vyrobený z dřevotřísky. A nevrzě jako ten kovový.