Postele z masivu

Postele z masivu na celý život

Kvalitním dřevem to ale jen začíná. Zvolený masiv pak pomocí nejmodernější technologie dostane finální podobu. Jaká bude? Jenom podtrhne všechny vlastnosti, proč máte dřevo a dřevěný nábytek rádi – přirozenou kresbu a jemný, hladký povrch. Prodáváme jen postele z masivu smrk nebo buk.

Buk je odolný, se smrkem zase ušetříte

Strojově přesné obrábění a broušení pak dřevo vykrouží do finálního tvaru. Výsledkem jsou přesné spoje, díky kterým masivní postele snadno složíte tak, aby pevně stály, nevrzaly a neměly nohy jak z rosolu. A samozřejmě platí, čím tvrdší dřevo, tím lepší. Proto vám buk vydrží dlouhá desetiletí, ale proti smrku si o něco víc připlatíte. A barva?

Postele z masivu namoříme na požadovaný odstín

Buk i smrk má svou charakteristickou povahu a vzhled. Ten má své příznivce a ti uvítají základní provedení v přírodním a bezbarvém laku. Na přání ale postele z masivu namoříme na požadovaný odstín: třešeň, wenge, kaštan, ořech nebo i nugát a antracit. Častý je požadavek na bílou postel nebo přírodnější bílé transparentní mořidlo.

95 % položek katalogu máme skladem

A je tu další důvod, proč nakupovat u nás. Chcete postel z masivu? U nás na nábytek nebudete dlouho čekat. V drtivé většině případů postele expedujeme už do 1 – 3 pracovních dnů. Samozřejmě, pokud zvolíte některou z povrchových úprav, budete muset čekat o něco déle. Moření na zakázku dokončíme do 1 až 2 týdnů.

                                         Vyberte si jednolůžkové postele z masivu

Jednolůžkové  postele z masivu se hodí všude tam, kde to vyžaduje menší prostor. Do dětských pokojů nebo do pokojů pro hosty. Naše jednolůžkové postele ze smrku nebo buku jsou pevné. Neskřípou ani nevržou. Vyspí se v nich všichni, kdo žijí sami a spokojí se i s menším lůžkem.

                                  Manželské postele z masivu pro společné chvíle

Nejlepší spánek je takový, když uléháte vedle toho, koho máte rádi. Ve dvou se to lépe nejen táhne, ale i ráno vstává do práce. Nebo třeba o víkendu, když máte spoustu času jen a jen na sebe samé, se jen tak povaluje a lenoší. A právě k tomu jsou ideální manželské postele.

 

 

                                        Nabízíme i vysoké postele pro snadné vstávání

Lůžka pro každého, kdo zrovna nemiluje ranní vstávání. A nutnost se dost často po vypnutí budíku zprudka posadit a postavit se. Někomu se točí hlava, jiný má špatná kolena a čiperné vyskočení mu dělá problémy. Pokud i vy k takovým patříte, pomůže vám a ranní vstávání usnadní vysoká postel.

 

 

Prostě, ať už hledáte kterýkoliv typ masivní postele, s úložným prostorem nebo bez, u nás si vyberete. I oblíbenou barvu nebo druh dřeva.

Prodloužené postele? Atypické připravíme na zakázku

Potřebujete postel 210 nebo ještě lépe 220 cm dlouhou? Jinde nad takovým přáním kroutí hravou, pro nás není atypická postel problém: prodloužené postele vám připravíme na zakázku. Stačí, když do objednávky vybraná lůžka napíšete požadovanou velikost, a my se vám ozveme, za jak dlouho ji pro vás nachystáme.

Všechny postele z masivu dodáváme v rozloženém stavu, podle návodu si však postel jednoduše a rychle složíte.

Tip: Objednejte si postele nebo nábytek z masivu nad 5 000 Kč a máte od nás dopravu po ČR zadarma!

                                   Klikněte na celkovou nabídku našich postelí