Hp nábytek = Halačkova pila

V našem katalogu najdete výhradně dřevěný nábytek právě od tohoto tuzemského výrobce. Hp nábytek. Co je vlastně to tajemné Hp?

Proč Hp nábytek?

Hp masiv nábytek = Halačkova pila Domašov. Jak vidíte, je to jednoduché. Na počátku výroby dřevěného nábytku v Domašově byl prostý provoz s pilou. A pila – to přece není jen řezání. Ale je to také výroba truhlářského dřeva. Především jeho sušení – zpracování smrkové a bukové kulatiny. Vždyť lesů bylo na Vysočině vždycky. A také šikovných lidí.

Pokud totiž zpracování dřeva věnujete maximální péči, záleží vám také na tom, co se s ním děje pak. Zvlášť, když v obchodech s nábytkem naopak najdete sice laciné, ale z pochybného materiálu vyrobené kusy. Nábytek vyrobený z jakéhosi sendviče vyplněného papírem už asi viděl každý. Postačí jako vybavení studentského pokoje, na celý život ale není. Na celý řivot potřebujete nábytek z masivu.

Hp nábytek – 3 desetiletí práce se dřevem

Od výroby prken a fošen tedy byl krok k výrobě vlastního dřevěného nábytku. Ke zkušenostem z více jak 25 let práce se dřevem na pile přišly dovednosti spojené s povrchovou úpravou: moření, nanášení UV laku, CNC obrábění nebo cinkování. A výsledek? Moderní nábytek s dokonalým zpracováním. Postele a skříně s povrchem, který je příjemný na pohled i na omak. Postele a komody, které si uchovávají všechny vlastnosti, jaké nábytek z masivu má mít. Jaké?

Především dlouhověkost. Masivní nábytek z kvalitní kulatiny z českých lesů (na Vysočině opravdu není problém dobré dřevo sehnat) je při správném zacházení nezničitelný. Neodlepí se vám jako dýhovaný povrch. Dřevěné postele nerozvržete, ani vám z dvířek skříní jeden po druhém nevypadají vruty jako z dřevotřísky. A díky tzv. cinkování – tedy pomocí napojovaní lamel – je dřevo tvarově stálé a dále nepracuje. Nekroutí se a neprohýbá.  Je na ně spolehnutí.

Sháníte Hp nábytek? My máme 95 % sortimentu skladem

Proto i v našem obchodě prodáváme zboží jen od Hp nábytek. Chceme garantovat kvalitu nábytku. Chceme mít maximum výrobků na skladě. Chceme znát o jeho výrobě vše. Od toho, kde rostlo dřevo, po to, jak utáhnout poslední šroubek. Nechceme být jen další prodejce, který nabízí nábytek, který vlastně ani neviděl rozbalený.

Zajímá vás, jak dlouho trvá moření? Zaujalo vás něco z naší nabídky a potřebujete znát přesný termín expedice?