Nakoupeno celkem za: 0 Kč

Provozovatel

Hana Biskupičová
Zakřany 168
66484 Zakřany

IČO: 76508480
DIČ: CZ7862194043

Tel.: 774 020 881

E-mail
MATE DOTAZ? PORADÍME VÁM >>

E-mail:

obchod@extra-nabytek.cz

Na bankovní účet neposílejte prosím žádné platby, pokud jste od nás předem neobdrželi výzvu k platbě!

 

Najděte nás na Google+

 Extra-nábytek.cz- na Facebooku   Extra-nábytek.cz na Twitteru


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: Pro tisk | Ceník | Katalog

Ložnice sestavy

Sháníte nábytek do ložnice, který k sobě dokonale ladí? Pak si vyberte rovnou kompletní sestavu v oddělení ložnice sestavy. Tyto sestavy jsou nejen dokonale sladěné, ale také cenově výhodné.

Každá ložnicová sestava je trochu odlišná, takže si můžete vybrat tu, která Vám vyhovuje nejvíce, nebo si rovnou na přání, svoji sestavu do ložnice seskládat.

Ložnice sestavy jsou vysoce kvalitní, jsou vyráběny ze smrkového, nebo bukového dřeva. Jak je všeobecně známo, masivní dřevo je odolné, má dlouhou životnost a je příjemné pro oko i na dotek. Vytvoří Vám v ložnici, to pravé místo pro odpočinek.

Ložnice sestavy mohou být složeny, například z postele, police a nočního stolku, ale vybrat si můžete i sestavu, která v sobě zahrnuje komodu, šatní skříň, manželskou postel, postel pro seniory, nebo i jednolůžko. Výběr je jen na Vás. U každé ložnice sestavy najdete podrobný popis všech výrobků. Varianty sestav do ložnice jsou velmi praktické, funkční a jejich dílenské zpracování se Vám jistě zalíbí. Váš pokoj rázem změní tvář a Vy se budete cítit příjemněji.

Vybrané oddělení Ložnice sestavy neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

© 2017 Hana Biskupičová Všechna práva vyhrazena.

Postaveno na aplikaci: Internetový obchod EasyShop® 3.9
Vytvořila společnost: IT STUDIO s.r.o.
Mapa webu