Nakoupeno celkem za: 0 Kč

Provozovatel

Hana Biskupičová
Zakřany 168
66484 Zakřany

IČO: 76508480
DIČ: CZ7862194043

Tel.: 774 020 881

E-mail
MATE DOTAZ? PORADÍME VÁM >>

e-mail

⚓️ kontakt

Na bankovní účet neposílejte prosím žádné platby, pokud jste od nás předem neobdrželi výzvu k platbě! 

 

Najděte nás na Google+

 Extra-nábytek.cz- na Facebooku   Extra-nábytek.cz na Twitteru


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Trendy nábytku pro rok 2019 (2. díl)

Návrat art deco, postele připomínající bezpečné kočičí pelíšky nebo překvapivé užití kamenů… to byly trendy, které jsme vám představili v samostatném článku. Co jiného nás zaujalo mezi trendy pro rok 2019, na které bytoví a nábytkoví designeři upozorňují?

Černočerný dub

Mnoho výrobců dřevěného nábytku vsadilo na techniku začernění dubového masivu. Technika oxidace, kterou můžeme přirovnat k tzv. ebonizaci, dá dubu zvláštní patinu a hlavně atraktivní a žádanou černou barvu. Je mnoho technik, které dodají dřevu patinu, jakoby bylo vystaveno vlivům počasí, a použití ocelové bavlny a octu je jedna z nich.

 

Trendy 2019: černý dub

Zdroj: elledecor.com

 

Zajímavé je, že takto upravené dřevo designéři používají jak pro drobné předměty (miska na šperky), tak na velké kusy nábytku, jako jsou zrovna masivní postele.

Zaměřeno na víceúčelovost

V době, která stále více klade důraz na ekologii, nepřekvapí, že jsou stále žádanější kusy nábytku i zařízení, které plní více funkcí najednou. Nemusí jít ale jen o racionální závěry vedoucí k šetření, ale třeba i rostoucí ceny bytů ve velkých městech jsou výzva, na kterou je multifunkční nábytek odpovědí. Dětské palandy slouží jako místo pro hry, lůžka s úložným prostorem alespoň trochu sníží dopady života v dnešních mini-bytech.

 

Trendy 2019: multifunkčnost nábytku

Zdroj: designlike.com

 

Co kus, to originál

Na přírodních materiálech je krásné to, že ani jeden není jako druhý. Zatímco robot vám vytvoří tisíce kusů nábytku s jedním a tím samým vzorkem, u přírodních materiálů, ať je to kůže nebo dřevo, něco podobného nehrozí.

Individuální vkus majitelů nábytku proto podpoří nejen užití třeba masivního dřeva a jeho namoření n požadovaný odstín, ale obecně i větší podíl lidské ruční práce. Třeba na přesných detailech při opracování dřeva, když pak každý kus nábytku vypráví svůj vlastní příběh.

Pudřenková je nová šedá

Jsou barvy, které v interiéru dominují a jsou barvy, které jsou neutrálnější a které se dobře kombinují. Aktuálně populární pudřenková (prachově světlá růžová) je jednou z těch druhých.

 

Trendy 2019: pudřenková barva

Zdroj: pinterest.com/realsimple

 

V pudřenkové barvě dobře vypadají tapety, barva na zdi, ale i postele nebo křesla, na kterých se bude dobře vyjímat kontrastní polštář.

Tak toto jsou trendy pro rok 2019. Necháte se taky inspirovat?

 

-----------------------------------------------------------------

<<< Aktualita: nově si u nás pořídíte si rozkládací postele Aktualita: filtry na rohové postele  >>>
© 2019 Hana Biskupičová Všechna práva vyhrazena.

Postaveno na aplikaci: Internetový obchod EasyShop® 3.9
Vytvořila společnost: IT STUDIO s.r.o.
Mapa webu