Nakoupeno celkem za: 0 Kč

Provozovatel

Hana Biskupičová
Zakřany 168
66484 Zakřany

IČO: 76508480
DIČ: CZ7862194043

Tel.: 774 020 881

E-mail
MATE DOTAZ? PORADÍME VÁM >>

e-mail

⚓️ kontakt

Na bankovní účet neposílejte prosím žádné platby, pokud jste od nás předem neobdrželi výzvu k platbě! 

 

Najděte nás na Google+

 Extra-nábytek.cz- na Facebooku   Extra-nábytek.cz na Twitteru


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Noční stolek – přítel na dosah ruky

Noční stolky bdí nad vašimi životy a věcmi, když v noci odpočíváte. A není poklad, který by vám tento kus nábytku bezpečně neochránil.

Některé věci bereme tak samozřejmě, že si ani neuvědomujeme, jejich cenu a význam. Třeba takový kus nábytku – nejobyčejnější z obyčejných. Noční stolek. Ze dřeva – z masivu, z kovu, prostě jak chcete. Díky němu máte vše, co v ložnici potřebujete, doslova na dosah ruky. Ložnice totiž má sloužit především k relaxaci a odpočinku.

A patří do ní jen minimum nábytku: šatní skříň, komoda, postel a právě k ní příslušící stolek. Podvědomě milujeme přírodní materiály, a tedy i dřevo. Proto noční stolek z masivu pomůže v ložnici vytvořit harmonické prostředí. A noční stolek je tichý strážce věcí, které k odpočinku potřebujete.

Noční stolek potřebujete, protože…

Před půlnocí na něj odložíte rozečtenou knihu, kterou jste četli pod rozsvícenou lampou. Tlumené osvětlení vám pomůže, když hledáte cestu z toalety zpět do vyhřáté postele. Nebo když rukou šmátráte po skleničce s pitím, abyste zahnali žízeň.

 

Noční stolek z masivu závěsný

Závěsný noční stolek z masivu:
je atraktivní a ušetří vám práci s úklidem

 

Na noční stolek patří také fotografie vašich blízkých, amulety z cizích zemí, které jste posbírali na cestách, stojánky na šperky, hodinky a samozřejmě, taky: „Budíčéééééék.“ Který vás probudí do nového dne. Čím den začnete?

Sáhnete se do telefonu, kdo vám v noci psal? Přečtete si z večer odložené knížky pár odstavců? Nebo se začnete rychle oblékat? Zejména v menších bytech, kde musíte využít každá centimetr, poslouží noční stolek, pokud má zásuvky a poličky, jako komoda, prádelník nebo šatní skříň. Do takové (mini) komody či skříňky si pak připravíte prádlo nebo jiné svršky. Ať už stolek použijete na cokoliv, měl by vám hlavně dotvářet harmonické prostředí a s postelí ladit.

Jak vybrat noční stolek?

Do ložnice si můžete vybrat starý odkládací stolek z bazaru i moderní designový z našeho e-shopu. Vždy by měl ale typově a barevně souznít se zbytkem vybavení ložnice. Nábytek z masivu vám proto rádi namoříme na barvu, která se hodí ke zbytku nábytku a ložnicového vybavení.

Při výběru dbejte i na bezpečnost: stolek by měl mít odkládací plochu ideálně ve výši postele. Popřípadě volte tak vysoký, aby vás při nočním převalování se neohrožovaly u stolku ostré hrany. Chcete si přece odpočinout, ne se zranit.

 

 

Vyberte si
noční stolky z masivu

 

-----------------------------------------------------------------

<<< Využijte komodu na 100 + 1 způsobů Jak opravovat dřevěný nábytek z masivu? 1. >>>
© 2019 Hana Biskupičová Všechna práva vyhrazena.

Postaveno na aplikaci: Internetový obchod EasyShop® 3.9
Vytvořila společnost: IT STUDIO s.r.o.
Mapa webu