Nakoupeno celkem za: 0 Kč

Provozovatel

Hana Biskupičová
Zakřany 168
66484 Zakřany

IČO: 76508480
DIČ: CZ7862194043

Tel.: 774 020 881

E-mail
MATE DOTAZ? PORADÍME VÁM >>

e-mail

⚓️ kontakt

Na bankovní účet neposílejte prosím žádné platby, pokud jste od nás předem neobdrželi výzvu k platbě! 

 

Najděte nás na Google+

 Extra-nábytek.cz- na Facebooku   Extra-nábytek.cz na Twitteru


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Matrace do postele

Nabízené matrace

Kvalitní matrace od českého výrobce Virgomat.

Matrace ze studené – HR  pěny:  je moderní polyuretanová pěna vyráběna za studena. Označení High Resilience = vysoce odolný je dáno otevřenou buněčnou strukturou materiálu díky které má vysokou elasticitu, prodyšnost, umožňující ideální ventilaci vzduchu, zabraňující kumulaci nežádoucí vlhkosti a také dlouhodobou životnost. Pro zvýšení komfortu matrací je využívána viscoelastická pěna -označovaná jako “líná pěna“, byla vyvinuta v NASA pro využití v kosmickén prostoru. Unikátní typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, který mění svoji tuhost v závislosti na teplotě. Pěna při kontaktu s tělesným teplem měkne a pružně se přizpůsobuje anatomii těla. Díky tzv. efektu pomalého vracení rovnoměrně rozkládá tlak matrace na lidské tělo, což může mít pozitivní vliv na krevní oběh, může zlepšovat kvalitu spánku a zmírňovat bolesti kloubů. Jsou vhodné pro všechny typy roštů.

Polyuretanové (molitanové) matrace: jsou vyrobeny z tepelně modifikované polyuretanové pěny, vyrábí se v monobloku s případným profilováním.Tyto matrace jsou využívané zejména k příležitostnému spaní nebo tam, kde není kladen důraz na dlouhodobou životnost. Proto je jejich cena nízká.

Vrstvené matrace (sendvičové): jsou tvořeny z několika vrstev a typů materiálů. Standartně se skládají z tužšího jádra (pojená PUR pěna nebo HR pěna) a různě profilovaných ložných ploch z PUR, HR, VISCO a LATEX pěn.Tvoří širokou škálu matrací, od ekonomických, až po vysoce komfortní. Výsledná kombinace dává matracím jedinečné vlastnosti v tuhosti, vzdušnosti a anatomii.  Vhodné na pevné rošty a polohovací rošty. Není doporučeno užívat je na motorových roštech.

Latexové matrace: vyznačují se velkou bodovou elasticitou. Podvolí se jen v místě zatížení, ale ostatní plocha není tlakem ovlivněna. Je to dáno fyzikálními vlastnostmi syntetického a přírodního kaučuku, které jsou využívány v různých poměrech. Latexový material má vysokou hustotu, proto se vyrábí s provzdušnujícími kanálky, které odvádějí vlhkost. Plochy matrace mají anatomické  zóny s rozdílnou tvrdostí a díky tomu se výborně přizpůsobí ležícímu člověku. Latexové matrace je nutné uložit na prodyšný podklad. Jsou přímo určeny na lamelové rošty a především na lamelové polohovatelné rošty. 

  Matrace z bio-pěny: NAWAPUR představuje zcela nový materiál, který byl vyvinutý speciálně pro výrobu matracových jader. Výchozí surovinou je přírodní olej z rostliny verenda (skočec obecný), který se díky revoluční technologii výroby stal základem nových a vysoce kvalitních pěn. Léčivé účinky rostliny verenda jsou známé již po staletí a byly využívány např. již ve staré Indii či v Egyptě. NAWAPUR tak pro svoji výrobu jako první materiál svého druhu využívá vedle nerostných surovin také obnovitelné zdroje, šetří zásoby ropy a zohledňuje tak i životní prostředí. Název Nawapur je odvozen od jména indického léčitele Mahatma Nawa a ze slova PUR = zkratka pro výchozí materiál používaný pro výrobu matracových jader polyuretan.
Pěna NAWAPUR  je charakteristická výtečnou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Otevřená struktura buněk zajišťuje dokonalé provzdušnění i mikroklima při spánku. Typický je výrazný barevný design s mramorováním, čímž se stávají jedinečným.
Matrace jsou  díky vysokému podílu rostlinných olejů velmi  vhodné i pro alergiky.

 

 Stupnice tuhostí matrace      

- Tuhost 1 - měkké - matrace latexové, z líné pěny. Vhodné pro zákazníky s bolestmi kloubů a starší  generaci.

 - Tuhost 2středně měkké - molitanové  a profilované  vrstvené matrace, matrace ze studené pěny, matrace z biopěny a některé matrace latexové (vyztužené jádrem z PUR nebo HR pěny). Jsou vhodné pro ty, kteří jsou zvyklí spát měkce, pro zákazníky s bolestmi zad a kloubů.

 - Tuhost 3středně tvrdé - molitanové a vrstvené matrace, matrace ze studené pěny. Jsou vhodné pro zákazníky, kteří nemají rádi měkkou matraci a vyžadují oporu páteře a dále pro zákazníky s vyšší hmotností, kterým připadne měkčí.

 - Tuhost 4 – tvrdé - vrstvené matrace s tuhým jádrem. Vhodné pro zákazníky s vyšší hmotností, kteří jsou zvyklí spát na tvrdém

 Partnerské matrace  s kombinovanou (dvojí) tuhostí - stávají se velmi oblíbenými, protože ať zkoušíte jak zkoušíte nejlépe matraci prověříte až doma při spaní. Většina těchto modelů se vyrábí v kombinacích  tuhostí 2 a 3, což jsou kategorie, které vyhoví maximálnímu množství zákazníků.

Vhodné využití těchto matrací je u dvoulůžkových postelí, které lze vybavit i jednodílnou matrací. Její funkčnost má ale nevýhody:
- v případě, že zákazník má polohovací rošty, není vhodné používat velkou matraci
- omezená manipulovatelnost 
- problémy při praní potahu – nevejde se do standartní pračky 
- stejná tuhost matrace pro oba partnery

Proto doporučujeme pořídit si místo jedné velké – dvě  matrace s rozdílnou tuhostí ložných ploch. Jejich vhodným rozdílným natočením mohou mít zákaznici v posteli dvě matrace stejné výšky s dvěma tuhostmi.

Matrace jsou po objednání zakázkově vyrobeny dle přání zákazníka v požadovaném rozměru a výběru materiálu včetně druhu potahu.

 

Potahy

ÚPLET

ÚPLET

Pletenina (100% PES) je prošita PES rounem (150gr/m2), které zajištuje odvod vlhkosti. Potah je snímatelný -dvojdílný,pratelný na 60°C.

—————

ALOE VERA

ALOE VERA

Pletenina (100 % PES)  s výtažkem rostliny Aloe Vera, která má příznivé účinky na pokožku a působí antibakteriálně. Látka je prošita PES rounem (200gr/m2) zajištující správný odvod vlhkosti při spánku.  Potah je snímatelný-dvojdílný,pratelný na 60°C.

—————

BAMBOO

 BAMBOO

Luxusní pletenina  (22% viskoza, 26% bambusové vlákno, 52%PES) s podílem bambusového vlákna ,které má hygroskopické účinky.Působí antibakteriálně a zabraňuje vzniku plísní. Látka je prošita PES rounem (200gr/m2)  zajištující správný odvod vlhkosti při spánku.Potah je...
© 2019 Hana Biskupičová Všechna práva vyhrazena.

Postaveno na aplikaci: Internetový obchod EasyShop® 3.9
Vytvořila společnost: IT STUDIO s.r.o.
Mapa webu