Nakoupeno celkem za: 0 Kč

Provozovatel

Hana Biskupičová
Zakřany 168
66484 Zakřany

IČO: 76508480
DIČ: CZ7862194043

Tel.: 774 020 881

E-mail
MATE DOTAZ? PORADÍME VÁM >>

e-mail

⚓️ kontakt

Na bankovní účet neposílejte prosím žádné platby, pokud jste od nás předem neobdrželi výzvu k platbě! 

 

Najděte nás na Google+

 Extra-nábytek.cz- na Facebooku   Extra-nábytek.cz na Twitteru


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Články

 • 5 věcí, co potřebujete pro kvalitní spánek

  5 věcí, co potřebujete pro kvalitní spánek

  Kdo dobře spí, tomu se dobře žije. I tak se dá shrnout význam spánku pro kvalitu života. Jinými slovy, kdo dobře spí, pravděpodobně má dobrou životosprávu a mír v duši.

 • Aby dlouho sloužil: mořený nábytek z masivu a jeho údržba

  Aby dlouho sloužil: mořený nábytek z masivu a jeho údržba

  Nábytek z masivu, v dnešní době vyráběný za pomoci vyspělých technologií, neztratil nic na svém originálním vzhledu. A k němu získal další praktické a funkční vlastnosti. Které to jsou?

 • Aktualita: Sháníte do postele matrace? Využijte filtry na velikosti

  Aktualita: Sháníte do postele matrace? Využijte filtry na velikosti

  Matrace patří k nejoblíbenějším položkám v našem katalogu. Není divu, bez správné matrace je sebelepší krásně namořená a bytelná masivní postel k ničemu.


 • Co to je cinkované dřevo?

  Co to je cinkované dřevo?

  Na trhu naleznete mnoho výrobků z různých druhů dřevin a způsobu zpracování. U těch starších se jako materiál používal buk průběžný (dlouhé a délkově nenastavované průběžky neboli průběžné lamely).

 • Hledáte nábytek do ložnice? Představujeme vám 4 styly

  Hledáte nábytek do ložnice? Představujeme vám 4 styly

  Mít tak možnost zařídit si pokoj dle svého vkusu! Kdo se takto zasní, většinou myslí obývací pokoj nebo místnost, kde tráví svůj volný čas. Nebo dokonce kuchyň. Proč ale ne ložnice?

 • Hp nábytek = Halačkova pila

  Hp nábytek = Halačkova pila

  V našem katalogu najdete výhradně dřevěný nábytek právě od tohoto tuzemského výrobce. Hp nábytek. Co je vlastně to tajemné Hp?

 • Jak doma sestavit nábytek z masivu?

  Jak doma sestavit nábytek z masivu?

  A není vlastně poněkud těžkopádný, abyste jej v případě potřeby přenesli jinam? Kvalitní nábytek z masivu je vyroben pomocí CNC obrábění, při kterém je možné nábytek spojit různými šrouby a spojovači. Díky kvalitní č...

 • Jaká je správná výška postele?

  Jaká je správná výška postele?

  Jak si kdo ustele, tak si i lehne. A jak si lehne, tak se i ráno probudí. Určitě taky víte, že od toho, jak odpočatí a spokojení ráno z postele vstanete, se odvíjí i zbytek dne. Prostě správný spánek – to je hotová alchymie.

 • Moření dřeva se od dob natírání volskou krví se hodně změnilo

  Moření dřeva se od dob natírání volskou krví se hodně změnilo

  Moření dřeva – co to vlastně je? Zkráceně jde proces pro celkové zlepšení vlastností a barvy upravovaného materiálu. Mořidlo proniká hluboko do vláken dřeva a neuzavírá jeho povrch.

 • Myslíte ekologicky? K přírodě šetrný je dřevěný nábytek

  Myslíte ekologicky? K přírodě šetrný je dřevěný nábytek

  Jakkoliv se ve společnosti celkově mění vztah k ekologii a životnímu prostředí, pro mnohé je to stále příliš abstraktní a vzdálený problém. Zaměňte si ale slovo ekologie za investici do vlastního zdraví. Nebo do prostředí, ve kterém vyrůstají vaše děti. A uvidíte, jak je ekologie pro náš život důležitá.

 • O nás

  O nás

  Vážený návštěvníku, jsme internetový obchod s kompletním sortimentem nábytku a postelí od HP nábytek. Nejsme jen prodejci, známe podrobně výrobky a technologické postupy výroby nábytku. Nejnovější technologie výrobce, jako jso...

 • Povíme vám 3 důvody, proč jsou patrové postele fajn

  Povíme vám 3 důvody, proč jsou patrové postele fajn

  Nemá smysl si nic nalhávat, patrové palandy mají i spoustu odpůrců. Těm vadí, že v pokojích s nižším stropem nedochází nad horním lůžkem k dostatečné cirkulaci vzduchu. V pokojích s nízkými stěnami jistě. Ale zeptejte se všech, kdo si dětské palandy domů pořídili. Jsou nadšení. A my víme proč.


 • Proč postele a nábytek z masivu? Tady je 5 důvodů

  Proč postele a nábytek z masivu? Tady je 5 důvodů

  Nábytek z masivu, v dnešní době vyráběný za pomoci vyspělých technologií, neztratil nic na svém originálním vzhledu. A k němu získal další praktické a funkční vlastnosti. Které to jsou? Nábytek z masivu vydrží dlouhá léta ...

 • Prodloužená postel vám zkvalitní spánek

  Prodloužená postel vám zkvalitní spánek

  Postel je pro mnohé takové malé království. Strávíme v ní denně běžně i 8 hodin snění, spánkem a odpočinkem. A často si dopřejeme i víc pro prosté povalování, milování, sledování filmů, romantické snídaně ve dvou.

 • Tajemství přesných tvarů masivnímu nábytku: CNC obrábění

  Tajemství přesných tvarů masivnímu nábytku: CNC obrábění

  Na zlomek milimetru lícující díly. Pečlivě vyvrtaný otvor pro spojovací zámečky. Přesné a dokonalé tvary. To je synonymum moderního masivního nábytku. Každý, kdo ale pracoval se dřevem, ví, že dosáhnout přesných řezů je náročné.

 • Trendy nábytku pro rok 2019 (1. díl)

  Trendy nábytku pro rok 2019 (1. díl)

  Známá pravda říká, že doma jste tam, kde se cítíte dobře. A dobře se cítíte tehdy, pokud si svůj příbytek upravíte podle svého. A ne jinak. Přesto by vás mohlo zajímat, jaké jsou trendy v nábytku a bytovém designu pro rok 2019.

 • Trendy nábytku pro rok 2019 (2. díl)

  Trendy nábytku pro rok 2019 (2. díl)

  Návrat art deco, postele připomínající bezpečné kočičí pelíšky nebo překvapivé užití kamenů… to byly trendy, které jsme vám představili v samostatném článku. Co jiného nás zaujalo mezi trendy pro rok 2019, na které bytoví a nábytkoví designeři upozorňují?


 • Usídlil se vám ve starém nábytku červotoč? Vyžeňte jej!

  Usídlil se vám ve starém nábytku červotoč? Vyžeňte jej!

  Pokud máte starý nábytek po rodičích a prarodičích, dejte si pozor u vzácných kusů nábytku na červotoče a další dřevokazný hmyz nebo houby.

 • V čem je lepší nábytek z masivu a z dřevotřísky? A proč?

  V čem je lepší nábytek z masivu a z dřevotřísky? A proč?

  Masivní nábytek je vyráběn z měkkého nebo tvrdého dřeva. Velice odolný a pevný bukový nábytek vydrží desítky let. Nábytek z cinkovaného masivu buk je tvarově stálý bez výrazných změn. Nejpoužívanější smrkový masiv je...

 • Vysoká postel usnadní vstávání

  Vysoká postel usnadní vstávání

  Možná jste takový studentský byt nebo pokoj mladého páru také viděli: na spaní stačí obyčejná matračka. Matrace položená rovnou na zem slouží stejně dobře jako bytelná postel z masivu.

 • Aktualita: nově si u nás pořídíte si rozkládací postele

  Aktualita: nově si u nás pořídíte si rozkládací postele

  V menších bytech či malých domcích je to někdy boj doslova o každý centimetr. Proto jsme pro vás nachytali novou kategorii – rozkládací postele.

 • Jak opravovat dřevěný nábytek z masivu? 3. Tmelení

  Jak opravovat dřevěný nábytek z masivu? 3. Tmelení

  Odstranili jste starý nátěr a laky? Výborně, je čas na kontrolu nábytku, zda dřevo nemá na svém povrchu nerovnosti: praskliny, dírky, vrypy nebo uražené hrany.

 • 5 věcí, co škodí nábytku z masivu

  5 věcí, co škodí nábytku z masivu

  Aby byl nábytek z masivu investice na celý život, musíte se o něj dobře starat. Péče nebude nijak složitá, ale vyplatí se. Jen tak se z krásně zařízeného pokoje nebo ložnice bude těšit dlouhá léta. Domov je přece tam, kde se cítíte dobře.

 • Jak opravovat dřevěný nábytek z masivu? 1. Obrňte se trpělivostí

  Jak opravovat dřevěný nábytek z masivu? 1. Obrňte se trpělivostí

  Pro někoho je práce v dílně zábavou, jiný chce opravit kus nábytku, co našel na půdě, další si chce levně zařídit první bydlení. Určitě i vy jste viděli někdy ve staré maštali nebo kůlně kus dřevěného nábytku, který už jen trochu prozrazoval něco ze své byvší krásy.

 • Noční stolek – přítel na dosah ruky

  Noční stolek – přítel na dosah ruky

  Noční stolky bdí nad vašimi životy a věcmi, když v noci odpočíváte. A není poklad, který by vám tento kus nábytku bezpečně neochránil.

 • Co to je UV lak a proč se používá

  Co to je UV lak a proč se používá

  Zajímá vás, co to je UV lak a proč se vlastně používá? Přečtěte si náš článek a dozvíte se víc.

 • Jak opravovat dřevěný nábytek z masivu? 2. Čištění

  Jak opravovat dřevěný nábytek z masivu? 2. Čištění

  Minule jsme doporučovali se obrnit trpělivostí. Hned odstraňování starého nátěru je zkouška, která prověří nejedno odhodlání renovace starého dřevěného nábytku.

 • Jak správně pečovat o matrace?

  Jak správně pečovat o matrace?

  Od kvality spánku se odvíjí i to, jaký náš den, který začne probuzením, bude. Vyspali jste se? Odpočali jste si během noci od všech problémů? Poděkovat můžete nejen kvalitě vaší postele, povlečení, ale také matraci, na kterou uleháte.

 • 5 triků, jak opticky zvětšit prostor

  5 triků, jak opticky zvětšit prostor

  Je to tak trochu zákon schválnosti: ať obýváme byty a domky jakkoliv velké, vždycky nám minimálně jeden pokoj ke spokojenosti chybí.

 • Druhy dřeva na nábytek

  Druhy dřeva na nábytek

  Kdo někdy kupoval masivní nábytek, ví, že třeba takovou postel nemusíte vybírat jen podle velikosti nebo stranové orientace (provedení pravá či levá). Na výběr ale máte i druh dřeva, ze kterého je takový kus nábytku vyroben. Smrk nebo buk. Přemýšleli jste někdy, jaký je mezi oběma dřevy rozdíl?

 • Komoda je univerzální kus nábytku – využijte ji na 100 + 1 způsobů

  Komoda je univerzální kus nábytku – využijte ji na 100 + 1 způsobů

  Přenesme se na chvíli do nějaké ideální ložnice. Správně by v ní měla být z velkého vybavení postel. A aby ložnice nebyla přeplněná, postel doplní opravdu jen pár kousků nábytku. Kterého? Nechyběl by noční stolek a třeba právě komoda.

 • Co to je masiv a masivní dřevo?

  Co to je masiv a masivní dřevo?

  Pokud chcete do své ložnice nebo domácnosti vůbec kvalitní vybavení, napíšete do vyhledávání „nábytek z masivního dřeva“ nebo „nábytek z masivu“. Napadlo vás ale někdy, co se vlastně za těmito slovy skrývá?

 • Tajemství ložnice. Ve které se vám bude dobře spát?

  Tajemství ložnice. Ve které se vám bude dobře spát?

  Když vám položíme otázku, ve které místnosti trávíme nejvíc času, mnozí odpoví, že to bude jistě kancelář. Nebo jiné místo, kde pracujete. Málokdo si uvědomí, že by správná odpověď měla být spíše ložnice.

 • Aktualita: filtry na rohové postele

  Aktualita: filtry na rohové postele

  Když jsme zařazovali do sortimentu postele do rohu, byla to pro nás vcelku neznámá. Bude mít tento typ lůžek u vás nakupujících úspěch? Výsledek nás příjemně překvapil.

 • Jak vybavit dětský pokoj

  Jak vybavit dětský pokoj

  Vybavování dětského pokoj je trochu jako vaření: je potřeba sloučit mnoho ingrediencí. Ale tak, aby dohromady ladily a nechutnaly jako pověstný dort od Pejska a Kočičky.

 • Patrové postele a dětské palandy znamenají spoustu zábavy

  Patrové postele a dětské palandy znamenají spoustu zábavy

  Příběh, který zažil mnohý z nás. Nejdříve přibude první dítě, pak druhý capart. Rodina se rozrůstá, jen ten byt zůstává stále stejný. A problém je na střeše. Vlastně u vás doma.

 • Do dětských pokojů jsou ideální rohové postele

  Do dětských pokojů jsou ideální rohové postele

  Sháníte bydlení pro rozrůstající se rodinu? Pak jste možná určitě narazili na problém, že s rostoucími cenami bytů si můžete jen těžko dovolit vysněný 3 + 1 a výše. To, že jsou mladé rodiny na realitním trhu limitovány, je prostě fakt. Realita, se kterou musejí počítat i výrobci nábytku. Třeba nábytek a zařízení do dětských pokojů.

 • Výměna odkazů

  Výměna odkazů

  Zde nabízíme výměnu kvalitních tématických odkazů na různé webové stránky, jejichž obsah souvisí s tématy okolo nábytku a postelí, vše o masivu a dřevěných výrobcích. Při zájmu nabízíme možnost výměny odkazu v tomto čl...

 • Rady a tipy

  Rady a tipy

  Než nakoupíte nábytek a postele, doporučujeme pročíst naše rady pro správný výběr a užívání nábytku....

 • Matrace do postele

  Matrace do postele

  Nabízené matrace Kvalitní matrace od českého výrobce Virgomat. Matrace ze studené – HR  pěny:  je moderní polyuretanová pěna vyráběna za studena. Označení High Resilience = vysoce odolný je dáno otevřenou buněčnou st...

 • Ceník atypických rozměrů

  Ceník atypických rozměrů

  Je možné dohodnout prodloužení postele 210 a 220 i upravit jejich šířku. Pro přesné objednání a bezproblémové dodání konzultujeme přesné parametry výrobku telefonicky se zákazníkem.

  Po zaslání dotazu na obchod@extra-nabytek.cz , Vás budeme kontaktovat s možnostmi ve výrobě a cenou za výrobek.

  Můžete nás i kdykoli kontaktovat na tel. 774 020 881.


 • Mořené postele a nábytek

  Mořené postele a nábytek

  Mořené postele a nábytek z masivu Na zakázku vám namoříme všechny nabízené výrobky v odstínech: kaštan ořech nugát třešeň wenge olše antracit (tmavě šedá) svě...

 • Jak nakupovat?

  Jak nakupovat?

  Jak nakupovat v našem obchodě. Pokud Vás zajímá, jak bude probíhat nakupování a co Vás čeká po odeslání objednávky, jste na tom správném místě. 1. Při vyhledávání zboží, doporučujeme požívat menu \'NÁŠ SORTIMENT\', um...

 • HP nábytek

  HP nábytek

  Pro nákup kvalitní ložnice zvolte výrobce HP nábytek. Je to přední český výrobce nábytku a postelí z masivu s 25letou tradicí. Široká nabídka různých druhů nábytku pro kompletní vybavení ložnic a dětských pokojů.


 • Termín dodání a podmínky

  Termín dodání a podmínky

  Pokud není mezi provozovatelem a kupujícím dohodnuto individuálně jinak, platí pro veškerý obchodní styk prostřednictvím internetového obchodu tyto dodací podmínky:

© 2019 Hana Biskupičová Všechna práva vyhrazena.

Postaveno na aplikaci: Internetový obchod EasyShop® 3.9
Vytvořila společnost: IT STUDIO s.r.o.
Mapa webu