Nakoupeno celkem za: 0 Kč

Provozovatel

Hana Biskupičová
Zakřany 168
66484 Zakřany

IČO: 76508480
DIČ: CZ7862194043

Tel.: 774 020 881

E-mail
MATE DOTAZ? PORADÍME VÁM >>

E-mail:

obchod@extra-nabytek.cz

Na bankovní účet neposílejte prosím žádné platby, pokud jste od nás předem neobdrželi výzvu k platbě!

 

Najděte nás na Google+

 Extra-nábytek.cz- na Facebooku   Extra-nábytek.cz na Twitteru


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Články

  • 5 věcí, co potřebujete pro kvalitní spánek

    5 věcí, co potřebujete pro kvalitní spánek

    Kdo dobře spí, tomu se dobře žije. I tak se dá shrnout význam spánku pro kvalitu života. Jinými slovy, kdo dobře spí, pravděpodobně má dobrou životosprávu a mír v duši.

  • Aby dlouho sloužil: mořený nábytek z masivu a jeho údržba

    Aby dlouho sloužil: mořený nábytek z masivu a jeho údržba

    Nábytek z masivu, v dnešní době vyráběný za pomoci vyspělých technologií, neztratil nic na svém originálním vzhledu. A k němu získal další praktické a funkční vlastnosti. Které to jsou?

  • Co to je cinkované dřevo?

    Co to je cinkované dřevo?

    Na trhu naleznete mnoho výrobků z různých druhů dřevin a způsobu zpracování. U těch starších se jako materiál používal buk průběžný (dlouhé a délkově nenastavované průběžky neboli průběžné lamely).

  • Hp nábytek = Halačkova pila

    Hp nábytek = Halačkova pila

    V našem katalogu najdete výhradně dřevěný nábytek právě od tohoto tuzemského výrobce. Hp nábytek. Co je vlastně to tajemné Hp?

  • Jak doma sestavit nábytek z masivu?

    Jak doma sestavit nábytek z masivu?

    A není vlastně poněkud těžkopádný, abyste jej v případě potřeby přenesli jinam? Kvalitní nábytek z masivu je vyroben pomocí CNC obrábění, při kterém je možné nábytek spojit různými šrouby a spojovači. Díky kvalitní české výrobě má nábytek z mas...

  • Jaká je správná výška postele?

    Jaká je správná výška postele?

    Jak si kdo ustele, tak si i lehne. A jak si lehne, tak se i ráno probudí. Určitě taky víte, že od toho, jak odpočatí a spokojení ráno z postele vstanete, se odvíjí i zbytek dne. Prostě správný spánek – to je hotová alchymie.

  • Moření dřeva se od dob natírání volskou krví se hodně změnilo

    Moření dřeva se od dob natírání volskou krví se hodně změnilo

    Moření dřeva – co to vlastně je? Zkráceně jde proces pro celkové zlepšení vlastností a barvy upravovaného materiálu. Mořidlo proniká hluboko do vláken dřeva a neuzavírá jeho povrch.

  • Proč postele a nábytek z masivu? Tady je 5 důvodů

    Proč postele a nábytek z masivu? Tady je 5 důvodů

    Nábytek z masivu, v dnešní době vyráběný za pomoci vyspělých technologií, neztratil nic na svém originálním vzhledu. A k němu získal další praktické a funkční vlastnosti. Které to jsou? Nábytek z masivu vydrží dlouhá léta Při použití kvalitních mat...

  • Prodloužená postel vám zkvalitní spánek

    Prodloužená postel vám zkvalitní spánek

    Postel je pro mnohé takové malé království. Strávíme v ní denně běžně i 8 hodin snění, spánkem a odpočinkem. A často si dopřejeme i víc pro prosté povalování, milování, sledování filmů, romantické snídaně ve dvou.

  • Tajemství přesných tvarů masivnímu nábytku: CNC obrábění

    Tajemství přesných tvarů masivnímu nábytku: CNC obrábění

    Na zlomek milimetru lícující díly. Pečlivě vyvrtaný otvor pro spojovací zámečky. Přesné a dokonalé tvary. To je synonymum moderního masivního nábytku. Každý, kdo ale pracoval se dřevem, ví, že dosáhnout přesných řezů je náročné.

  • Usídlil se vám ve starém nábytku červotoč? Vyžeňte jej!

    Usídlil se vám ve starém nábytku červotoč? Vyžeňte jej!

    Pokud máte starý nábytek po rodičích a prarodičích, dejte si pozor u vzácných kusů nábytku na červotoče a další dřevokazný hmyz nebo houby.

  • V čem je lepší nábytek z masivu a z dřevotřísky? A proč?

    V čem je lepší nábytek z masivu a z dřevotřísky? A proč?

    Masivní nábytek je vyráběn z měkkého nebo tvrdého dřeva. Velice odolný a pevný bukový nábytek vydrží desítky let. Nábytek z cinkovaného masivu buk je tvarově stálý bez výrazných změn. Nejpoužívanější smrkový masiv je dostatečně pevný pro všechny...

  • Vysoká postel usnadní vstávání

    Vysoká postel usnadní vstávání

    Možná jste takový studentský byt nebo pokoj mladého páru také viděli: na spaní stačí obyčejná matračka. Matrace položená rovnou na zem slouží stejně dobře jako bytelná postel z masivu.

  • 5 věcí, co škodí nábytku z masivu

    5 věcí, co škodí nábytku z masivu

    Aby byl nábytek z masivu investice na celý život, musíte se o něj dobře starat. Péče nebude nijak složitá, ale vyplatí se. Jen tak se z krásně zařízeného pokoje nebo ložnice bude těšit dlouhá léta. Domov je přece tam, kde se cítíte dobře.

  • Co to je UV lak a proč se používá

    Co to je UV lak a proč se používá

    Zajímá vás, co to je UV lak a proč se vlastně používá? Přečtěte si náš článek a dozvíte se víc.

  • Druhy dřeva na nábytek

    Druhy dřeva na nábytek

    Kdo někdy kupoval masivní nábytek, ví, že třeba takovou postel nemusíte vybírat jen podle velikosti nebo stranové orientace (provedení pravá či levá). Na výběr ale máte i druh dřeva, ze kterého je takový kus nábytku vyroben. Smrk nebo buk. Přemýšleli jste někdy, jaký je mezi oběma dřevy rozdíl?

  • Co to je masiv a masivní dřevo?

    Co to je masiv a masivní dřevo?

    Pokud chcete do své ložnice nebo domácnosti vůbec kvalitní vybavení, napíšete do vyhledávání „nábytek z masivního dřeva“ nebo „nábytek z masivu“. Napadlo vás ale někdy, co se vlastně za těmito slovy skrývá?

  • Patrové postele a dětské palandy znamenají spoustu zábavy

    Patrové postele a dětské palandy znamenají spoustu zábavy

    Příběh, který zažil mnohý z nás. Nejdříve přibude první dítě, pak druhý capart. Rodina se rozrůstá, jen ten byt zůstává stále stejný. A problém je na střeše. Vlastně u vás doma.

  • Výměna odkazů

    Výměna odkazů

    Zde nabízíme výměnu kvalitních tématických odkazů na různé webové stránky, jejichž obsah souvisí s tématy okolo nábytku a postelí, vše o masivu a dřevěných výrobcích. Při zájmu nabízíme možnost výměny odkazu v tomto článku. Stejné podmínky nabízíme ...

  • Rady a tipy

    Rady a tipy

    Než nakoupíte nábytek a postele, doporučujeme pročíst naše rady pro správný výběr a užívání nábytku....

  • O nás

    O nás

    Vážený návštěvníku, jsme internetový obchod s kompletním sortimentem nábytku a postelí od HP nábytek. Nejsme jen prodejci, známe podrobně výrobky a technologické postupy výroby nábytku. Nejnovější technologie výrobce, jako jsou optimalizované zpra...

  • Matrace do postele

    Matrace do postele

    Nabízené matrace Kvalitní matrace od českého výrobce Virgomat. Matrace ze studené – HR  pěny:  je moderní polyuretanová pěna vyráběna za studena. Označení High Resilience = vysoce odolný je dáno otevřenou buněčnou strukturou materiálu díky k...

  • Ceník atypických rozměrů

    Ceník atypických rozměrů

    Je možné dohodnout prodloužení postele 210 a 220 i upravit jejich šířku. Pro přesné objednání a bezproblémové dodání konzultujeme přesné parametry výrobku telefonicky se zákazníkem.

    Po zaslání dotazu na obchod@extra-nabytek.cz , Vás budeme kontaktovat s možnostmi ve výrobě a cenou za výrobek.

    Můžete nás i kdykoli kontaktovat na tel. 774 020 881.


  • Mořené postele a nábytek

    Mořené postele a nábytek

    Mořené postele a nábytek z masivu Na zakázku vám namoříme všechny nabízené výrobky v odstínech: kaštan ořech nugát třešeň wenge olše antracit (tmavě šedá) světle šedá krycí bíl...

  • Jak nakupovat?

    Jak nakupovat?

    Jak nakupovat v našem obchodě. Pokud Vás zajímá, jak bude probíhat nakupování a co Vás čeká po odeslání objednávky, jste na tom správném místě. 1. Při vyhledávání zboží, doporučujeme požívat menu \'NÁŠ SORTIMENT\', umístěny v levé horní části str...

  • HP nábytek

    HP nábytek

    Pro nákup kvalitní ložnice zvolte výrobce HP nábytek. Je to přední český výrobce nábytku a postelí z masivu s 25letou tradicí. Široká nabídka různých druhů nábytku pro kompletní vybavení ložnic a dětských pokojů.


  • Termín dodání a podmínky

    Termín dodání a podmínky

    Pokud není mezi provozovatelem a kupujícím dohodnuto individuálně jinak, platí pro veškerý obchodní styk prostřednictvím internetového obchodu tyto dodací podmínky:

© 2017 Hana Biskupičová Všechna práva vyhrazena.

Postaveno na aplikaci: Internetový obchod EasyShop® 3.9
Vytvořila společnost: IT STUDIO s.r.o.
Mapa webu